Terug naar het vieringen overzicht

Vieringen Rooster

De geselecteerde data zijn 2020-10-23 & 2020-11-23
Nicolaas Eemnes
Nicolaas Baarn
Maria Koningin
Petrus en Paulus
H. Familie
Carolus Borromeüs
St. Maarten
OLV Bilthoven
H. Michaël
vr 23 okt
Vrijdagochtendviering
09:00 Gebedsviering
za 24 okt
30e zondag door het jaar
19:00 Plechtige vespers
J. Nieuwenhuis
19:00 Gebedsviering
J. Roest
Canto Nuovo
zo 25 okt
30e zondag door het jaar
10:00 Gebedsviering
Werkgroep PGV
Cantor en orgel
11:00 Eucharistieviering (gezinsmis)
M. Meneses
Kinderkoor
10:30 Gebedsviering
S. van Dijk
orgel/piano/CD
10:00 Gebedsviering
J. Roest
Inspiratie
10:30 Eucharistieviering
F. Zwarts
10:30 Eucharistieviering
J. Wissink
Cantor en orgel
10:30 Gebedsviering
A. Veldhuis
10:30 Gebedsviering
J. van Gaans J. Vroom
Cantor en orgel
za 31 okt
Allerheiligen
19:00 Plechtige vespers
J. Nieuwenhuis
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Organist H. de Ruig
zo 1 nov
Allerheiligen
10:00 Gebedsviering
W. Vlooswijk
Cantor en orgel
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Capella Sancti Nicolai
10:30 Eucharistieviering
W. Veldhuis
Maria Koninginkoor
09:00 Eucharistieviering
R. Vonhögen
Organist H. de Ruig
10:30 Gebedsviering
C. Sebek
Cantor en orgel
17:00 Gebedsviering (Allerzielen)

Cantor en orgel
10:30 Gebedsviering (Allerzielen)
Uitvaartgroep
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
F.W. van der Sande
10:30 Eucharistieviering
F. Zwarts
Cantor en piano
ma 2 nov
Allerzielen
19:00 Gebedsviering (Allerzielen)
W. Sarot
Cantor en orgel
11:00 Gebedsviering
J. Nieuwenhuis
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
19:30 Gebedsviering
V. Selleger
orgel/piano/CD
19:00 Gebedsviering
B. Rademaker R. van Hal
Organist H. de Ruig
19:00 Gebedsviering
I. Folkers J. Roest
Organist J. Schuring
19:00 Gebedsviering

Cantor en orgel
19:30 Gebedsviering
J. Bosboom W. Eurlings
Ecclesiakoor
za 7 nov
H. Willibrord
19:00 Plechtige vespers
J. Nieuwenhuis
19:00 Gebedsviering
W. Sarot
Inspiratie
zo 8 nov
32e zondag door het jaar
10:00 Gebedsviering
C. van Loon
Cantor en orgel
11:30 Kidskerk
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Schola Cantate Domino
10:30 Gebedsviering
R. Welters
Orgel en cantors
10:00 Gebedsviering
M. Nota
Organist J. Schuring
11:00 Eucharistieviering
M. Meneses
Cantor en orgel
10:30 Eucharistieviering
P. Vlaar
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
A. Veldhuis
09:00 Eucharistieviering
R. Vonhögen
Ecclesiakoor
za 14 nov
33e zondag van het jaar
19:00 Plechtige vespers
J. Nieuwenhuis
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Cantor en orgel
zo 15 nov
33e zondag door het jaar
10:00 Eucharistieviering (EHC)
M. Meneses W. Sarot
Cantor en orgel
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Capella Sancti Nicolai
10:30 Gebedsviering
F. Overbeek
Cantor en orgel
10:00 Gebedsviering
R. van Hal
Organist J. Schuring
10:30 Open Huisviering
M. Sloezarwij
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
J. Noten
10:30 Gebedsviering
I. Elsevier W. Kremer
Cantor en piano
za 21 nov
Christus Koning
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
19:00 Gebedsviering
J. Roest
Organist H. de Ruig
zo 22 nov
Christus Koning
10:00 Gebedsviering
PGV
Cantor en orgel
11:00 Eucharistieviering
Mgr. Hoogenboom
10:30 Eucharistieviering
W. Veldhuis
Cantor en orgel
10:00 Eucharistieviering
F. Zwarts
Organist H. de Ruig
11:00 Eucharistieviering (EHC)
M. Meneses
Cantor en orgel
10:30 Eucharistieviering
J. Wissink
Orgel en voorzangers
10:30 Leerhuisviering
R. Grotenhuis
10:30 Gebedsviering
A. van Gaans K. van Gestel
Cantor en orgel