Terug naar het vieringen overzicht

Vieringen Rooster

De geselecteerde data zijn 2021-09-17 & 2021-10-17
Nicolaas Eemnes
Nicolaas Baarn
Maria Koningin
Petrus en Paulus
Carolus Borromeüs
St. Maarten
OLV Bilthoven
H. Michaël
za 18 september
25e zondag door het jaar zaterdagavond
19:00 Plechtige vespers
M. de Rijk
19:00 Eucharistieviering
M. Meneses
Jongerenkoor
zo 19 september
09:00 Eucharistieviering
M. Meneses
11:00 Eucharistieviering (Vormsel)
Mgr. Woorts
Jongerenkoor Nicoza
10:30 Eucharistieviering
F. Zwarts
orgel/piano
10:30 Oecumenische viering
J. van Kempen
Caroluskoor
10:30 Gebedsviering
A. Kolfschoten
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
A. van den Boogaard
10:00 Gebedsviering
J. Vroom K. van Gestel
Cantor en piano
za 25 september
26e zondag door het jaar (Zaterdagavond)
19:00 Eucharistieviering
M. Meneses
19:00 Gebedsviering
VM. Stolwijk
Canto Nuovo
zo 26 september
10:00 Communieviering
C. van Loon
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Capella Sancti Nicolai
10:30 Gebedsviering
V. Selleger
Cantor en piano
09:00 Eucharistieviering
M. Meneses
Inspiratie
10:30 Eucharistieviering
F. Zwarts
Caroluskoor
10:30 Eucharistieviering
J. Wissink
Orgel en voorzangers
10:30 Oecumenische viering
A. Veldhuis ds. G. Landman
10:00 Communieviering
W. Sarot
Cantor en piano
11:30 Kleuterkerk
W. Sarot
za 2 oktober
27e zondag door het jaar (Zaterdagavond)
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
19:00 geen
zo 3 oktober
10:00 Eucharistieviering
W. van Wegen
Jongerenkoor
11:00 Eucharistieviering
M. Meneses
Capella Sancti Nicolai
10:30 Gebedsviering
lekenvoorganger MK S. van Dijk
orgel/piano
09:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Schola Gert Muts
10:30 Gebedsviering
J. van Kempen
Caroluskoor
10:30 Open Huisviering
I. Goossens
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
J. Noten
10:00 Gebedsviering
J. van Gaans W. Eurlings
Ecclesiakoor
za 9 oktober
28e zondag door het jaar (Zaterdagavond)
19:00 Plechtige vespers
J. Nieuwenhuis
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Caroluskoor
zo 10 oktober
10:00 Communieviering
W. Sarot
Jongerenkoor
11:30 Kidskerk
11:00 Eucharistieviering (EHC)
M. Meneses
de Kerkuiltjes
10:00 Gebedsviering
M. Nota
Inspiratie
09:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Orgel en voorzangers
10:30 Gebedsviering
K. Vos
OLV-koor
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Cantor en piano
za 16 oktober
29e zondag door het jaar (Zaterdagavond)
19:00 Eucharistieviering
J. Skiba
19:00 Eucharistieviering
M. Meneses
Canto Nuovo
zo 17 oktober
29e zondag door het jaar
09:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Cantor en orgel
11:00 Eucharistieviering
J. Skiba
Schola Cantate Domino
10:30 Communieviering
R. Welters
orgel/piano/CD
10:30 Eucharistieviering
F. Zwarts
Caroluskoor
10:30 Gebedsviering
A. Sonderman
Orgel en voorzangers
10:30 Communieviering
W. Sarot
10:00 Gebedsviering
J. van Gaans K. van Gestel
Ecclesiakoor