Kerstpakkettenactie 2023 Soest

25 oktober 2023

Kerstpakkettenactie 2023

Namens, inmiddels acht samenwerkende kerkgenootschappen uit Soest en Soesterberg willen we ook dit jaar een kerstpakket bezorgen bij plaatsgenoten die het financieel moeilijk hebben.

Wij willen hen op deze manier laten weten dat er ook aan hen gedacht wordt. We vragen daarbij om uw medewerking in de vorm van een aanmelding én/of financiële ondersteuning.

Onze werkwijze
Wij ontvangen van kerkgangers maar ook van maatschappelijke organisaties (zoals sociale dienst, vluchtelingenwerk, maatschappelijk werk en voedselbank) adressen van mensen die voor een kerstpakket in aanmerking komen. Wij gaan ervoor zorgen dat zij in de week vóór kerstmis een pakket bezorgd krijgen.
We kunnen, mede dankzij sponsoren, redelijk goedkoop inkopen en het inpakken gebeurt met hulp van jongeren uit de Evangeliegemeente. Zo’n zeventig vrijwilligers uit de diverse kerken zorgen voor de bezorging.

Vanaf eind november zamelen we geld in om deze actie te kunnen bekostigen. U kunt ons financieel wilt ondersteunen door een bijdrage te storten op rekeningnummer NL90RABO 030 47 25 390 t.n.v het college van diakenen o.v.v. Kerstpakket 2023. Deze gift is fiscaal aftrekbaar. Dit jaar verwachten we ongeveer 300 pakketten af te leveren.

Wilt u zélf iemand aanmelden?
U kunt iemand aanmelden via het aanmeldingsformulier dat u in de kerk vindt of via het aanmeldingsformulier op de website .
U kunt dit aanmeldingsformulier per mail opsturen tot uiterlijk zondag 10 december. Let wel: het gaat alléén om mensen die het financieel krap hebben.

Wij danken u voor uw medewerking want we kunnen er heel wat mensen mee blij maken.

Namens de werkgroep kerstpakkettenactie:

Hans van Hees    Aanmeldformulier Kerstpakkettenactie 2023

Meer nieuws

Doe mee met het Vormseltraject 2026!

We zijn weer van start gegaan met de voorbereidingen voor […]

19 mei

Habemus Papam: Leo XIV!

Gisteren zagen we de witte rook uit de schoorsteen van […]

9 mei

Jong Aartsbisdom Utrecht in Rome

Jona Willems, een van de jongeren uit onze parochie die […]

9 mei

Pelgrims van Hoop survivaltocht

In het kader van het Jubeljaar 2025, met als thema […]

3 mei

Ook 'Hart van Nederland' bij de jongerenbedevaart in Rome

Ook een aantal jongeren vanuit de Martha Maria parochie zijn […]

27 apr

Indrukken vanuit Rome

Wilma Lansdorp, hoofdredactie van ons M&M blad, was voor de […]

23 apr

Paus Franciscus (17 december 1936 - 21 april 2025)

“Om 7.35 uur vanochtend is de bisschop van Rome, Franciscus, […]

21 apr