LAATSTE VIERING IN H. FAMILIEKERK

21 september 2021

Vanwege de op handen zijnde verkoop zal zondag 3 oktober in de H. Familiekerk voor de allerlaatste keer gevierd worden, al lijkt vieren in deze situatie misschien een vreemd woord. En toch wordt er gevierd: uit dankbaarheid voor kracht op moeilijke momenten, voor blijde gebeurtenissen en zegen over een huwelijk. Vele gebeden zijn hier ten hemel gestegen, vergezeld van talloze kaarsen die gebrand zijn voor evenzo vele intenties.

Maar thuisloos zullen de gelovigen niet worden omdat er een warm welkom voor hen is bereid in de HH. Petrus en Pauluskerk, waar overigens velen de weg al naartoe gevonden hebben.

 

PROGRAMMA OP 3 OKTOBER:

Vanaf 13.00 uur, voorafgaand aan de slotviering, is er gelegenheid om een laatste keer door de H. Familiekerk te lopen en elkaar te ontmoeten. Tot 13.30 uur zal u een kopje koffie aangeboden worden.

Om 14.00 uur is de slotviering waarin leden van het pastoraal team zullen voorgaan.

Vanuit deze viering worden het Allerheiligste, het Evangelieboek en de H. Oliën door de voorgangers plechtig de kerk uitgedragen en in een koets vervoerd naar de HH. Petrus en Pauluskerk, waar de viering beëindigd zal worden.

Vanaf ca. 15.30 uur is er in het parochiecentrum een informeel samenzijn met een hapje en een drankje.

 

De slotviering is tevens te volgen via een livestream www.afscheidfamiliekerk.nl , ook later is deze nog te bekijken.

Klik hier voor het misboekje van de slotviering

Meer nieuws

Motorrijders van STIMON bezoeken de kerk

Op 18 mei maakte de motortoerclub STIMON een herinneringsrit. Halverwege […]

7 jun

Eerste heilige Communie

Gaat jullie kind in september a.s. naar groep vier? En […]

4 jun

Oproep tot noveen voor in Gaza en Israël

De Nederlandse bisschoppen roepen op tot gebed voor duurzame vrede […]

28 mei

Doe mee met het Vormseltraject 2026!

We zijn weer van start gegaan met de voorbereidingen voor […]

19 mei

Habemus Papam: Leo XIV!

Gisteren zagen we de witte rook uit de schoorsteen van […]

9 mei

Jong Aartsbisdom Utrecht in Rome

Jona Willems, een van de jongeren uit onze parochie die […]

9 mei

Pelgrims van Hoop survivaltocht

In het kader van het Jubeljaar 2025, met als thema […]

3 mei