Informatie avond vormsel 14 mei 2025

18 maart 2025

Doe mee met het Vormselproject

Zit jij in groep 8 of ben je al wat ouder en wil je ontdekken wat het Vormsel voor jou kan betekenen? Dan nodigen we jou en je ouders van harte uit om deel te nemen aan ons voorbereidingstraject voor alle jongeren uit de parochie.

In februari 2026 vindt de feestelijke Vormselviering plaats. Om je daar op voor te bereiden gaan we in zeven bijeenkomsten samen in op vragen als: Wat geloof ik? Wat betekent het Vormsel voor mijn leven? Wat is bidden? En het belangrijkste: jij beslist zelf aan het einde of je het sacrament wilt ontvangen.

Informatieavond voor ouders

  • Woensdag 14 mei om 20.00 uur
  • Locatie: De Schoter, Wakkerendijk 60, Eemnes (naast de H. Nicolaaskerk)

Daarna starten we samen met de eerste twee bijeenkomsten op 19 mei en 4 juni, afwisselend in Soest en Eemnes. De avonden duren van 19.15 tot 20.45 uur.

Wat zeggen ouders?

"Ook als je zelf een dolend schaap bent, zullen jij en je kind zich weer meer verbonden voelen met de RK-kerk en met God."

"Deze avonden zijn een verrijking en een ervaring voor de rest van je leven, dus het zou elk kind goed doen."

En de vormelingen?

"Gewoon meedoen! Het is heel leuk en je leert er ook wel wat."

"Wanneer de vormselviering klaar is, voel je je net nieuw en gezegend."

Aanmelden

Meld je aan voor de informatieavond bij Marga van Kleinwee via kleinwee@xs4all.nl of telefonisch op 035-5389849. We ontvangen graag jouw aanmelding uiterlijk op 8 mei, zodat we weten op hoeveel mensen we kunnen rekenen.

We kijken ernaar uit om samen op weg te gaan!

De gemeenschap Nicolaas Baarn heeft een eigen voorbereidingstraject, wil je daar meedoen? Kijk op de website van de gemeenschap

 

Meer nieuws

Oproep tot noveen voor in Gaza en Israël

De Nederlandse bisschoppen roepen op tot gebed voor duurzame vrede […]

28 mei

Doe mee met het Vormseltraject 2026!

We zijn weer van start gegaan met de voorbereidingen voor […]

19 mei

Habemus Papam: Leo XIV!

Gisteren zagen we de witte rook uit de schoorsteen van […]

9 mei

Jong Aartsbisdom Utrecht in Rome

Jona Willems, een van de jongeren uit onze parochie die […]

9 mei

Pelgrims van Hoop survivaltocht

In het kader van het Jubeljaar 2025, met als thema […]

3 mei

Ook 'Hart van Nederland' bij de jongerenbedevaart in Rome

Ook een aantal jongeren vanuit de Martha Maria parochie zijn […]

27 apr

Indrukken vanuit Rome

Wilma Lansdorp, hoofdredactie van ons M&M blad, was voor de […]

23 apr