Kleuterkerk 3 juli Vijf broden en twee vissen

28 juni 2022

Wat ga je allemaal doen op vakantie? Zwemmen misschien? Spelen in het bos? Zandkastelen bouwen op het strand? Picknicken misschien?

Over een hele grote picknick vertellen we komende zondag een mooi verhaal. Er waren heel veel mensen. En bijna leek het, of er niet genoeg te eten was. Maar gelukkig was daar Jezus. Hij bad tot God en vroeg toen aan zijn vrienden of ze wilden uitdelen. Dankzij Jezus  was er voor iedereen genoeg! Op de plaatjes kan je het al een beetje zien. Maar het is nog leuker om het verhaal te komen luisteren in de kerk!

Na de viering gaan we nog niet direct naar huis. Want Jezus heeft ons op een goed idee gebracht. Wij kunnen ook samen eten. Blijf jij ook gezellig een broodje eten? Je bent van harte welkom. Aan papa, mama, opa of oma, of de buurvrouw, vragen we 1 euro als bijdrage voor deze gezellige lunch.

Kleuterkerk Carolus Borromeuskerk Soesterberg om half één (dat is een half uurtje later dan normaal)

Meer nieuws

Paus Leo XIV roept op tot vasten en gebed voor de vrede

Paus Leo XIV heeft de gelovigen opgeroepen om op 22 […]

21 aug

Bericht vanuit uw PCI

Volgens een onderzoek van NIBUD* geeft 32% van de Nederlandse […]

16 aug

Foto's jubileum Pastoor Skiba

Op 20 juni hebben we het 40 jarig jubileum van […]

26 jul

Rapportage jubilerende pastoor Skiba

Vanuit onze bevriende parochie OLV Amersfoort, heeft Gerard Hilhorst deze […]

19 jun

Motorrijders van STIMON bezoeken de kerk

Op 18 mei maakte de motortoerclub STIMON een herinneringsrit. Halverwege […]

7 jun

Eerste heilige Communie

Gaat jullie kind in september a.s. naar groep vier? En […]

4 jun

Oproep tot noveen voor in Gaza en Israël

De Nederlandse bisschoppen roepen op tot gebed voor duurzame vrede […]

28 mei