LAATSTE VIERING IN H. FAMILIEKERK

21 september 2021

Vanwege de op handen zijnde verkoop zal zondag 3 oktober in de H. Familiekerk voor de allerlaatste keer gevierd worden, al lijkt vieren in deze situatie misschien een vreemd woord. En toch wordt er gevierd: uit dankbaarheid voor kracht op moeilijke momenten, voor blijde gebeurtenissen en zegen over een huwelijk. Vele gebeden zijn hier ten hemel gestegen, vergezeld van talloze kaarsen die gebrand zijn voor evenzo vele intenties.

Maar thuisloos zullen de gelovigen niet worden omdat er een warm welkom voor hen is bereid in de HH. Petrus en Pauluskerk, waar overigens velen de weg al naartoe gevonden hebben.

 

PROGRAMMA OP 3 OKTOBER:

Vanaf 13.00 uur, voorafgaand aan de slotviering, is er gelegenheid om een laatste keer door de H. Familiekerk te lopen en elkaar te ontmoeten. Tot 13.30 uur zal u een kopje koffie aangeboden worden.

Om 14.00 uur is de slotviering waarin leden van het pastoraal team zullen voorgaan.

Vanuit deze viering worden het Allerheiligste, het Evangelieboek en de H. Oliën door de voorgangers plechtig de kerk uitgedragen en in een koets vervoerd naar de HH. Petrus en Pauluskerk, waar de viering beëindigd zal worden.

Vanaf ca. 15.30 uur is er in het parochiecentrum een informeel samenzijn met een hapje en een drankje.

 

De slotviering is tevens te volgen via een livestream www.afscheidfamiliekerk.nl , ook later is deze nog te bekijken.

Klik hier voor het misboekje van de slotviering

Meer nieuws

Carolusschool viert Allerzielen

Je zou het misschien niet verwachten op Allerzielen, maar juist […]

20 nov

Kidskerk Soesterberg zamelt in voor speelgoedbank

Op 19 november, een dag na de regenachtige intocht van […]

20 nov

Nationale bedevaart Rome 2025

In het heilig jaar 2025 bieden de Nederlandse bisdommen en […]

13 nov

Zingende jeugd is slimmer!

Op zondag 28 januari a.s. organiseert de kerkelijke instelling Sint […]

11 nov

Brief van de bisschoppen i.v.m. de komende verkiezingen

Met de titel Iedereen moet mee kunnen doen ‘Menselijke waardigheid […]

11 nov

Pastor Frans Zwarts 60 jaar priester: foto terugblik

Op zondag 17 september vond in de Petrus en Pauluskerk […]

28 okt

Begraafplaats Annahof voorbereid op Allerzielen

Op donderdag 2 november a.s. staan we stil bij familie, […]

28 okt