Op reis met Ruth

8 september 2021

Kidskerk heeft in het najaar een vaste hoofdpersoon. Zij heet Ruth. Ze is een sterke vrouw, zo sterk dat er een heel Bijbelboek naar haar vernoemd is. Omdat dat Bijbelboek vier hoofdstukken heeft, volgen we Ruth in vier keer Kidskerk. Elke maand horen we weer iets nieuws over haar en haar familie. Dat nieuws is verrassend actueel!

De eerste keer gaan we op reis. We verhuizen naar een vreemd land, omdat er in ons eigen land honger is. In Bethlehem (dat betekent Huis van brood) is geen brood meer, geen groente en geen vlees. Daarom verhuist een hele familie naar een onbekend land waar wel voldoende te eten is. Wat zullen ze allemaal meenemen?

En wat zou jij meenemen als je naar een vreemd land ging verhuizen? Neem het maar mee naar Kidskerk, als dat kan. Dan stoppen we het in onze grote reiskoffer.

Zondag 12 september half twaalf Kidskerk in de Nicolaaskerk Wakkerendijk Eemnes

Meer nieuws

Wie o wie was deze 'mystery man' gespot in Lourdes?

Deze man met hoed is diverse malen gespot in Lourdes.... […]

3 mei

Met de bisdombedebaart naar Lourdes (7)

Op 1 en 2 mei doen we de terugreis aan. […]

2 mei

Met de bisdomsbedevaart naar Lourdes (6)

Vandaag is de dag voor excursies buiten Lourdes. Bartres (waar […]

30 apr

Met de bisdomsbedevaart naar Lourdes (5)

Woensdag is altijd de dag van de Internationale Mis. De […]

29 apr

Met de bisdomsbedevaart naar Lourdes (4)

Dinsdag 28 april is het zo ver - de Heilige […]

28 apr

Met de bisdomsbedevaart naar Lourdes (3)

Zondag 26 april kwamen we aan in Lourdes. Daar hebben […]

27 apr

Met de bisdomsbedevaart naar Lourdes (2)

Zaterdag 25 april reizen we verder naar Lourdes via Rocamadour. […]

26 apr