Op zoek naar eten

10 november 2021

Kidskerk,  zondag 14 november  Nicolaaskerk Wakkerendijk 11.30 uur

In Kidskerk lezen we een heel bijbelboek. Dat is niet zo’n prestatie als het lijkt, moeten we eerlijk verklappen, we lezen namelijk het boekje Ruth. En dat bestaat uit slechts vier hoofdstukjes, die ook los goed te volgen zijn.

Op zondag 14 november is het tweede deel van het verhaal aan de beurt. Ruth en Naomi zijn terug in Bethlehem. Maar ze hebben honger. Wat gaan ze daar aan doen?

Aan de ouders willen we vragen of ze een plastic zak willen meenemen naar Kidskerk. We gaan namelijk een kunstwerk maken en het zou jammer zijn wanneer dat nat werd op weg naar huis.

Kidskerk is een laagdrempelige viering van een half uurtje waarin peuters en kleuters de hoofdrol hebben. We zingen bekende liedjes, steken kaarsjes aan en blazen ze weer uit en bewegen ons vrij door de kerk. Na afloop drinken we limonade en koffie en delen we de zelf meegebrachte snoepjes en koekjes met elkaar. (graag kleine porties)

 

Meer nieuws

Indrukken vanuit Rome

Wilma Lansdorp, hoofdredactie van ons M&M blad, was voor de […]

23 apr

Paus Franciscus (17 december 1936 - 21 april 2025)

“Om 7.35 uur vanochtend is de bisschop van Rome, Franciscus, […]

21 apr

Groet aartsbisschop Paastridium

Zoals gebruikelijk stuurt onze aartsbisschop aan alle gelovigen van ons aartsbisdom […]

17 apr

Boodschap kardinaal Eijk voor de Veertigdagentijd

De traditionele boodschap van de kardinaal vind je hier.

2 apr

Vier.nu! de site voor alle informatie over de Pasen

Met Aswoensdag begint de voorbereiding voor de Pasen. De gezamenlijke […]

2 apr

Informatie avond vormsel 14 mei 2025

Doe mee met het Vormselproject Zit jij in groep 8 […]

18 mrt

Terugblik Vormselviering: Een bijzonder moment van geloof en gemeenschap

Op 2 februari, Maria Lichtmis, ontvingen acht jongeren uit Baarn, […]

5 feb