Presentatieviering pastor Gé Nijland, update

24 januari 2022

Met de versoepeling van corona maatregelen mogen we in de H. Nicolaaskerk in Baarn meer personen ontvangen. Reserveren is hiervoor noodzakelijk, dit kan via de knop bij de viering voor zover plaatsen beschikbaar zijn.

Vrijdag 28 januari om 15.00u wordt onze nieuwe pastor, Gé Nijland, voorgesteld aan de parochianen van de samenwerkende parochies Onze Lieve Vrouw van Amersfoort en van de HH. Martha en Maria. Dit vindt plaats in een plechtige Vesperviering waarbij Mgr. Woorts voorgaat. Helaas is het niet mogelijk om alle parochianen te ontvangen vanwege de coronaregels. Wel zal er vanuit elke locatie een kleine vertegenwoordiging aanwezig zijn.

U kunt de viering hier online bijwonen, pastor Nijland maakt tevens graag persoonlijk met u kennis als hij de Eucharistie bij u in de kerk komt vieren.

Meer nieuws

Kerstpakkettenactie 2025 Soest-Soesterberg

Namens zeven samenwerkende kerkgenootschappen uit Soest en Soesterberg willen we […]

20 nov

Afsluiting Heilig Jaar 2025

Op zondag 28 december a.s. - het feest van de […]

18 nov

Jeugd naar ‘Rome’!

Met een bus vol enthousiaste kinderen, tieners en jongeren vertrok […]

15 nov

Peter Steijlen ontvangt de Gregorius penning

Zondag 9 november hebben we in de Michaëlkerk het 50-jarig […]

14 nov

Op de koffie gaan met het '40 jarig' priesterjubileumfotoboek

Op Zondagmorgen 22 juni en 29 juni 2025 waren er […]

6 sep

Paus Leo XIV roept op tot vasten en gebed voor de vrede

Paus Leo XIV heeft de gelovigen opgeroepen om op 22 […]

21 aug

Bericht vanuit uw PCI

Volgens een onderzoek van NIBUD* geeft 32% van de Nederlandse […]

16 aug