UITBREIDING VAN HET PASTORAAL TEAM

6 november 2021
In de vieringen van zaterdag 6 november en zondag 7 november is namens het pastoraal team en de besturen van de beide parochies de navolgende mededeling gedaan.

 

Namens het pastoraal team en de parochiebesturen van de samenwerkende parochies HH. Martha en Maria en Onze Lieve Vrouw van Amersfoort mag ik u de volgende verheugende mededeling doen:
de vacature in het pastoraal team, die recent is ontstaan door de nieuwe benoeming van pastoraal werkster Josephine van Pampus, kan vanaf januari a.s. worden ingevuld. De aartsbisschop heeft inmiddels pastor Gé Nijland benoemd tot parochievicaris voor onze samenwerkende parochies.

Pastor Nijland is priester van ons aartsbisdom Utrecht, hij is 63 jaar en momenteel als parochievicaris benoemd in de parochies van Deventer en Raalte.
Pastor Nijland zal gaan wonen in de pastorie te Hooglanderveen.
Inmiddels hebben het pastoraal team en de parochiebesturen een eerste kennismaking met pastor Nijland gehad. Wij verwelkomen hem van harte in ons midden.
De presentatieviering voor de beide parochies zal plaatsvinden op vrijdag 28 januari 2022 om 19:00 uur in de H.Nicolaaskerk in Baarn (Kerkstraat 17).

Meer nieuws

Geloofsgesprek diaken Wim Kremer

Vandaag was het geloofsgesprek van de KRO met onze eigen […]

22 feb

Boodschap kardinaal Veertigdagentijd

Zoals gebruikelijk, publiceren we hier de boodschap van kardinaal Eijk […]

22 feb

Pastor Frans Zwarts (1939-2026)

Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van […]

17 feb

Santa Lucia groot succes!

Op zaterdag 13 december werd een feestelijk meezing-concert georganiseerd in […]

15 dec

Kerstpakkettenactie 2025 Soest-Soesterberg

Namens zeven samenwerkende kerkgenootschappen uit Soest en Soesterberg willen we […]

20 nov

Afsluiting Heilig Jaar 2025

Op zondag 28 december a.s. - het feest van de […]

18 nov

Jeugd naar ‘Rome’!

Met een bus vol enthousiaste kinderen, tieners en jongeren vertrok […]

15 nov