Corona en mogelijkheden in de kerken

13 maart 2020

Volgend de richtlijn van de bisschoppen hebben we besloten alle bijeenkomsten in onze geloofsgemeenschappen op te schorten. Dat betekent dat alle doordeweekse vieringen, repetities van koren, catechese bijeenkomsten et cetra worden opgeschort. Uitzondering zijn de vieringen door de week in het Eucharistisch Centrum in de Nicolaas Baarn. Niet in de kapel, maar in de kerk zodat de bezoekers ruimte hebben om gespreid te gaan zitten.

Juist in deze tijd snappen wij dat velen van u behoefte hebben tot gebed en/of opsteken van een kaarsje in de eigen geloofsgemeenschap. Dat kan! In diverse geloofsgemeenschappen is de kerk op gezette tijden open om stil te zijn en een kaars aan te steken. Kijk voor exacte tijden op de pagina's van de geloofsgemeenschappen!

Soest - Stiltecentrum (naast de Sleutel, linksachter de Petrus- en Pauluskerk, Steenhoffstraat 41 Soest), iedere dag van 8.30- 17.00

Maartensdijk: Iedere zaterdag van 16.00 - 17.30 uur in de kerk

Soesterberg: Iedere dinsdag en vrijdag van 9.00 - 12.00 uur in de kerk

Nicolaas Baarn: Maandag t/m vrijdag van 14.30 - 15.30 uur. Deze kerk is ook open voor de doordeweekse vieringen!

Eemnes: Dagelijks geopend van 10.00 - 17.00 uur devotiekapel, achter in de kerk

OLV Bilthoven: maandag t/m vrijdag tussen 10.00-12.00 uur. Graag even contact opnemen met het Kerkelijk Bureau (030-2282665) om te horen of de kerk niet in gebruik is voor werkzaamheden of een (kleine) uitvaart.  

U kunt ook vieringen terugluisteren die eerder in de kerken van Eemnes, Nicolaas Baarn, OLV Bilthoven en Maartensdijk zijn gehouden.

Elke ochtend om 10.00 uur bidden de leden van de gebedsgroep Mothers prayers (Biddende moeders) thuis de rozenkrans en nemen de intenties mee van iedereen die dat maar wil. Wil je meebidden, graag, je kan je opgeven, dan krijg je de intenties ook. Heb je een intentie, geef hem dan bij Wies Sarot op.

 

Meer nieuws

Studie- en ontmoetingsdag Sint Caecilia Aartsbisdom 2023

Op zaterdag 7 oktober a.s. organiseert de kerkelijke instelling Sint […]

5 jun

Eerste communie in de Petrus en Pauluskerk

Op Sacramentsdag, zondag 4 juni om 11.00 uur, zullen acht […]

26 mei

Caritas en diaconie in het hart van onze Kerk

  Brief van de Nederlandse bisschoppen ter bemoediging van allen  […]

26 mei

Als je geroepen wordt moet je gaan, pastor Gerard de Wit overleden.

Pastor Gerard de Wit is op maandag 15 mei overleden. […]

19 mei

Waarschuwing !

Helaas worden er opnieuw mailtjes namens pastoor J. Skiba verstuurd. […]

14 mei

Kleuterkerk op het kerkhof

Zondag 7 mei waren de kinderen van Kleuterkerk (Soesterberg) na […]

12 mei

Bedevaart Lourdes - groepsfoto!

Zie hier de groepsfoto van de parochies Martha en Maria […]

6 mei