Dragen van mondkapjes in de kerken

4 oktober 2020
Afgelopen week zijn de nieuwe richtlijnen rond het dragen van mondkapjes bekend geworden, zie bijgaande poster .
Het advies is om in openbare ruimte bij lopende bewegingen een mond-neusmasker te dragen. Deze mogen worden afgedaan als men zit. Feitelijk geldt dat ook voor de vieringen in onze kerken. Hoewel we zien dat zeker bij binnenkomst en begeleiding naar plaatsen de 1,5 meter over het algemeen goed gehandhaafd wordt waardoor de parochianen ook bij het rondlopen weinig risico lopen.
Onze verwachting is dat volgende week de adviezen strikter zullen worden. Toch willen we de kerkgangers verzoeken om mondkapjes te dragen bij binnenkomst en het verlaten van de kerk.
Ook de vrijwilligers die in onze kerken u begeleiden zullen vanaf komend weekend beschermingsmiddelen (mondkapje/gezichtsmasker) dragen.
Wanneer de adviezen een soepeler beleid voorstaan zullen dit met u delen.
Het blijven onzekere tijden, het enige dat we kunnen doen is ons met z’n allen houden aan de algemeen geldende voorzorgsmaatregelen en die ook echt consequent toepassen. Voorzorg is het beste.

Meer nieuws

Bericht van Pastoor Mauricio Meneses

Beste parochianen en vrienden van Martha en Mariaparochie en van […]

20 mrt

Vastenboodschap Paus Franciscus

Dit is de brief van de Heilige Vader voor de […]

25 feb

Brief kardinaal Eijk voor de vastentijd 2023

Hierbij publiceren we de boodschap van voor de Veertigdagentijd van 2023, […]

24 feb

WJD 2023: Lissabon

Update: 15-03-2023 De Wereldjongerendagen is het grootste jongerenevenement ter wereld. […]

17 feb

Kleuterkerk Jezus is kwijt 19 februari Soesterberg

Kleuterkerk Jezus is kwijt 19 februari om twaalf uur. Wat […]

13 feb

100 jaar OLV Bilthoven

Op 1 april 1923 werd in Bilthoven een nieuwe parochie […]

8 feb

Gilde viert Naamfeest patrones Sint Aechten met een speciale viering - Foto-impressie

Zaterdagavond 4 februari vierde het Groot Gaesbeeker Gilde of Sint […]

5 feb